Vai esi kādreiz klātienē izbaudījis(-usi) augstākās raudzes šautriņu mešanu? "Darts4You" Tev tagad piedāvā lielisku iespēju laimēt apmaksātu braucienu (lidmašīnu un vilcienu biļetes + viesnīca) uz kādu no 2025. gada PDC Pro tūres posmiem!

Viss, kas Tev ir jādara ir laika periodā no 2024. gada 1. janvāra līdz 30. novembrim savu šautriņu mešanas inventāru jāiegādājas tieši pie mums un jākrāj "Darts4You" bonusa punktus. Ja līdz šī gada 1. decembrim būsi bijis pietiekami aktīvs un nokļūsi starp 10 čaklākajiem bonusa punktu krājējiem, tad iegūsi iespēju piedalīties izlozē, kurā viens veiksminieks iegūs unikālu iespēju ne vien vērot PDC līmeņa šautriņu mešanu VIP zonā, bet arī klātienē iepazīties tuvāk ar pašiem spēlētājiem!

Un tomēr tas arī vēl nav viss! Katrs tavs pie mums veiktais pirkums krāj "Darts4You" bonusa punktus ne vien Tev pašam, bet arī tavam šautriņu mešanas klubam vai interešu grupai. 1. decembrī paziņosim tos 3  šautriņu mešanas klubus un/vai interešu grupas, kuri savā īpašumā iegūs "Darts4You" dāvanu kartes attiecīgi 150.00 €, 100.00 € un 50.00  vērtībā!

Iedvesmojies kopā ar "Darts4you"!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.