Piegādes iespējas Latvijas teritorijā:

1. Pasūtījumu saņemšana Saldū / Brocēnos:

Veicot pasūtījuma noformēšanu, pie piegādes veida norādi "Pasūtījumu saņemšana Saldū / Brocēnos" un, vienojoties ar pārdevēju par precīzu saņemšanas vietu un laiku, saņem pasūtījumu bez maksas. Svarīgi zināt, ka šajā gadījumā nav ierobežojumu attiecībā uz pasūtījuma izmēru un svaru.

2. Pasūtījumu saņemšana sacensību laikā:

Veicot pasūtījuma noformēšanu, pie piegādes veida norādi "Pasūtījumu saņemšana sacensību laikā" un, iepriekš vienojoties ar pārdevēju par precīzu saņemšanas vietu un laiku, saņem pasūtījumu bez maksas lielākos un mazākos šautriņu mešanas turnīros Latvijā. Svarīgi zināt, ka šajā gadījumā nav ierobežojumu attiecībā uz pasūtījuma izmēru un svaru.

3: Piegāde uz "Omniva" pakomātu:

Veicot pasūtījuma noformēšanu, pie piegādes veida norādi "Piegāde uz "Omniva" pakomātu" un mēs jums 24 stundu laikā gan noformēsim, gan izsūtīsim pasūtījumu uz jūsu norādīto "Omniva" pakomātu. Informējam, ka ierastais piegādes ilgums ir 1 - 3 dienas no izsūtīšanas brīža. Svarīgi zināt, ka šajā gadījumā pastāv ierobežojums attiecībā uz pasūtījuma izmēru un svaru, piemēram, tādus produktus kā šautriņu mērķus, stendus, sienas aizsargus un atsevišķas apgaismojuma sistēmas ir iespējams piegādāt tikai ar kurjera starpniecību, vienojoties ar pārdevēju par izdevīgāko piegādes variantu.

Svarīgi zināt!

  • Pasūtījumiem, kuri ir veikti brīvdienās un valsts svētku dienās, kā arī ir iekļauti produkti ar Madara Razma autogrāfu ir iespējama kavēšanās.
  • Pārdevējs neuzņemas atbildību, ja pircējs ir norādījis neprecīzus personas datus, kontaktinformāciju vai piegādes adresi.