"Darts4you" ir salīdzinoši jauns projekts Latvijas šautriņu mešanā, kura galvenais mērķis ir censties šautriņu mešanu padarīt pieejamu un aizraujošu kā iesācējiem, tā arī jau pieredzējušiem spēlētājiem!

Kā jau ikviena aizraušanās, arī šautriņu mešana nav iedomājama bez tai nepieciešamā inventāra, līdz ar to dotajā brīdī uzsvaru esam likuši uz iespēju atrast, iepazīties un no mūsu plašā sortimenta iegādāties sev piemērotāko šautriņu mešanas inventāru, ko piedāvā visi vadošie šī sporta veida ražotāji pasaulē. Bet, ja tomēr mūsu mājas lapā neatradāt sev nepieciešamo, tad iesakām apmeklēt un sev nepieciešamo izvēlēties mūsu sadarbības partneru interneta veikalos, kurus, tāpat kā plānotos pasūtījumu datumus variet atrast mūsu mājas lapā. No savas puses garantējam teicamu cenu un bez papildus piegādes izmaksām! Nepieciešamības gadījumā sazinies ar mums un mēs Tev atbildēsim uz visiem jums interesējošiem jautājumiem, kā arī sniegsim noderīgus padomus.

Tajā pašā laikā ilgtermiņā vēlamies izveidot interneta vietni, kurā atradīsiet vērtīgus padomus no pieredzējušiem spēlētājiem, informāciju ar izklaidējošām spēlēm kā mājas apstākļos, tā arī sacensību laikā  un, protams,  daudz ko citu savu prasmju uzlabošanai! Tāpat, cerot uz ikviena atsaucību, ik pa laikam centīsimies iepriecināt ar pievilcīgiem mini konkursiem un loterijām kā šeit, tā arī mūsu sociālo tīklu kontos! Un tas viss tikai viena mērķa vārdā – vēlamies šai aizraujošajai spēlei piesaistīt ar vien vairāk un vairāk jaunu entuziastu!

Esam pārliecināti, ka apvienojot mūsu pieredzi, zināšanas un pozitīvo attieksmi spējam ne vien radīt interesi par šautriņu mešanu, bet arī palīdzēt sasniegt ikviena izvirzītos mērķus! Tāpēc iedvesmojies kopā ar "Darts4you"!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.